Výrobci dodávaných strojů

 

 
   

chiron_logo_2017

 

CHIRON Werke GmbH & Co.KG v Německu je na trhu už od roku 1921. V roce 1958 se společnost stala důležitou součástí skupiny Hoberg & Driesch a nyní jí patří vedoucí postavení na celosvětovém trhu s vertikálními CNC obráběcími centry. Stroje CHIRON se vyznačují prvotřídní kvalitou zpracování a propracovanou konstrukcí, jejímž výsledkem jsou špičkové dynamické vlastnosti, nadstandardní přesnost a vysoký pracovní výkon.
Díky modulárnímu principu výrobního programu firma svým zákazníkům nabízí možnost individuálního řešení strojů –  přesně dle požadavků zákazníka. Pro malo a středně sériovou výrobu CHIRON nabízí 5osé univerzální frézovací stroje s extrémně stabilní, symetrickou konstrukcí pojízdného vřeteníku. Pro velkosériovou výrobu pak nabízí jedno nebo dvouvřetenné stroje s integrovanou výměnou obrobků. Nedílnou součástí výrobní řady firmy CHIRON je i doplnění strojů o možnost obrábění na dvou pracovních místech s otočným pracovním stolem nebo možnost obrábění dlouhých kusů na strojích s dlouhým ložem.
Kromě běžného využití je možné stroje CHIRON použít jako samostatné robotizované pracoviště nebo je lze sestavit do plně automatizovaných výrobních linek.

 

 

 
   

pfiffner_logo_2017

 

K.R. Pfiffner AG ve Švýcarsku od roku 1970 vyvíjí a dodává produkční automaty s otočným taktovým stolem nejvyšší kvality a přesnosti. Dnes patří stroje Pfiffner k nejproduktivnějším a nejpropracovanějším strojům na světě, umožňující vyrábět dílce z přířezu, tyčového materiálu, případně drátu v neuvěřitelném krátkém pracovním cyklu, vysoké přesnosti a hospodárném provozu.
Za nejlepší referenci je možné považovat více než 1700 dodaných strojů nejvýznamnějším světovým firmám.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.